Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Pyrzyce tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W aktualnych czasach grupę ludzi robi zakupy poprzez internet. Jest zatem przydatne przede wszystkim ze powodu na gama artykułów także ich rodzajów, jakie możemy wyszukać w sieci. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, a teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem znajduje się w swoich rękach. Natomiast toż wszystko bez ruszania się z łóżka! Jest zatem idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Pełczyce

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one oszczędzić na wysyłce paczek, a jedyna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy człowiek nie jest do celu przekonany co do sytuacje pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na okres próbny. Je on 150 przyjemnych natomiast jest dodatkowe zakończenie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Jest zatem wyjątkowo dobra propozycja dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek także nie wiedzą, który będzie zbyt na poszczególny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im nic paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie krótsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Pełczyce

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy również też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a oraz zapewnia, że aż 95% paczek trafi do klienta już kolejnego dnia. Jest zatem szczególnie znane w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka zapewne istnieć na wagę złota. Powody te dotyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na trwające 12 i 24 miesiące. Małemu Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Pełczyce

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Mali Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W pierwszym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W przeciwnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych tworzą się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a więcej możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w jakimś momencie, w relacji z potrzeb. Opłata za paliwo jest wyjątkowo wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo korzystania w domowej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest naturalny również na stosunek z prawdziwszymi klientami. Aby uzyskać indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z nazwą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można jeszcze wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest niesłychanie przystępne – wystarczy wejść na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki i numeru NIP firmy, idziemy do podsumowania również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Pełczyce

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments